zadecyduj

Decyzje: ci, którzy je podejmują, idą do przodu

Niektórym łatwo jest podjąć decyzję, inni wahają się i wątpią całymi dniami. Najczęstszym powodem wahania jest obawa przed konsekwencjami.

„Co będę zrobić, kiedy nie będę mieć już tego problemu? Co wtedy zrobię? ”- Lub:„ Jeśli nagle będę szczęśliwy i zadowolony, nie będę pasowac już do mojej kliki! Zawsze lubimy sobie razem ponarzekać na to i owo. ”- Lub:„ Jeśli nagle stanę się bardzo zmotywowanym, czy będę musieć coś zrobić? A co innego mam robić? ”

To też są uzasadnione pytania, ale pamiętaj, co napisałam na przywitanie. Jestem za posunięciem cię do przodu, nie za tym, żebyś utknął w status quo!

Więc nie oszukujmy się: jeśli będziesz trzymał się tego, do czego jesteś przyzwyczajony, nawet jeśli czyni cię to nieszczęśliwym, nie spotkamy się i nie będziemy ze sobą pracować. Jeśli chcesz ze mną pracować, twoja chęć zmiany jest absolutnym wymogiem.

Jeśli chcesz znowu być żywy i kreatywny, jeśli chcesz być szczęśliwy z każdego drobiazgu lub jeśli możesz sobie wyobrazić, że śpiew ptaków o poranku sprawi, że ​​twoje serce znowu zatańczy – to jestem przy Tobie.

Nie ma potrzeby wahania się i wątpienia czy wysiadywania! Po prostu napisz sobie listę wszystkich możliwych zalet i wad. Następnie po prostu zdecyduj. Ponieważ odkładanie decyzji może jeszcze bardziej pogorszyć twoje cierpienie.

Bez względu na to, jak zdecydujesz się – na współpracę ze mną lub przeciwko niej: pozwól sobie na luksus podejmowania decyzji. W ten sposób znajdujesz chwilę spokoju.

Swoją drogą: to właśnie takie impulsy, kiedy będziesz pracować ze mną uczynią Twoje życie łatwiejszym i piękniejszym, Czy to nie jest fajne?

wingwave Kurzzeit Coaching Zentrum
Anna Herrmann-Koch
Ortsstr. 66
69253 Heiligkreuzsteinach

Impressum / AGB / Datenschutzerklärung

Willst Du mehr, folge mir hier:

%d Bloggern gefällt das: