DROGOWSKAZ

TEST: Czy ta oferta jest czymś dla mnie ?

Kiedy jesteś gotowy, aby uwolnić się od swoich mentalnych, emocjonalnych i fizycznych blokad. Jeśli chcesz rozładować stres, lęki i stresujące emocje. Jeśli chcesz przywrócić równowagę ciała, umysłu i duszy. W takim razie moja oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli chcesz zrozumieć, przetworzyć i wyrzucić niepotrzebny balast. Kiedy w końcu chcesz poczuć się wolny, kreatywny i bardziej zdecydowany. Jeśli chcesz rozwinąć swój pełny potencjał. Wtedy moja oferta jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz uzyskać jasność co do swojej sytuacji Jeśli chcesz samodzielnie wypracować nowe perspektywy, zrozumienie i możliwe rozwiązania swojej sytuacji problemowej. Więc jesteś tutaj na prawidłowym miejscu. Witam serdecznie!

Wymagania

Do Twojego Coachingu ze mną powinieneś wnieść ciekawość, otwartość na nowe metody i chęć zmiany. Bierzesz odpowiedzialność za własne formułowanie celów i sam wypracowujesz swoje rozwiązania, ponieważ Coaching jest skutecznym towarzyszeniem ekspertowi na jego drodze zmian. Ty jesteś tym ekspertem! Gwarantuje to maksymalny sukces i trwałość zapoczątkowanych i wdrażanych zmian w działaniu.

Czy znasz te obawy?

„Powinienem, czy nie?” „Czy mogę jej ufać?” – „Czy to coś przyniesie?” – „Cierpię już tak długo!” – „Ile mnie to będzie kosztować?”To są wszystkie poważne pytania. W końcu nie zaufasz każdemu swoim najgłębszych lęków i problemów. Zwłaszcza jeśli obawiasz się kosztów. Ale szczerze, co do tej pory zainwestowałeś w siebie i gdzie teraz jesteś?

Czy mogę postawić hipotezę? Gdyby twoje dotychczasowe inwestycje i wysiłki były wystarczające, nie czytałbyś teraz tego tekstu, prawda?Drugie pytanie brzmi: czy tak naprawdę nie jest tak, że nie odważasz się i czynnika finansowego używasz tylko jako wymówki dla swoich lęków? To też ma wytłumaczenie psychologiczne. Wzorce myślowe i zachowania szybko stają się nawykami. Prawie nic nie idzie dobrze w Twoim życiu, ale wszystko jest przynajmniej takie znajome. Przynajmniej wiesz, co się dzieje, a co nie.

Ostatecznie wszystko jest Twoją decyzją! Niestety nie mogę ci jej odebrać. Ale chcę cię zachęcić, abyś pozwolił mi pokazac Ci, jak wszystko może być łatwe.

Pamiętaj: nie ten, kto się nie boi, jest odważny, ale ten, który mimo strachu podejmuje niezbędne kroki.

Decyzje: ci, którzy je podejmują, idą do przodu

Niektórym łatwo jest podjąć decyzję, inni wahają się i wątpią całymi dniami. Najczęstszym powodem wahania jest obawa przed konsekwencjami.

„Co będę zrobić, kiedy nie będę mieć już tego problemu? Co wtedy zrobię? ”- Lub:„ Jeśli nagle będę szczęśliwy i zadowolony, nie będę pasowac już do mojej kliki! Zawsze lubimy sobie razem ponarzekać na to i owo. ”- Lub:„ Jeśli nagle stanę się bardzo zmotywowanym, czy będę musieć coś zrobić? A co innego mam robić? ”

To też są uzasadnione pytania, ale pamiętaj, co napisałam na przywitanie. Jestem za posunięciem cię do przodu, nie za tym, żebyś utknął w status quo!

Więc nie oszukujmy się: jeśli będziesz trzymał się tego, do czego jesteś przyzwyczajony, nawet jeśli czyni cię to nieszczęśliwym, nie spotkamy się i nie będziemy ze sobą pracować. Jeśli chcesz ze mną pracować, twoja chęć zmiany jest absolutnym wymogiem.

Jeśli chcesz znowu być żywy i kreatywny, jeśli chcesz być szczęśliwy z każdego drobiazgu lub jeśli możesz sobie wyobrazić, że śpiew ptaków o poranku sprawi, że ​​twoje serce znowu zatańczy – to jestem przy Tobie.

Nie ma potrzeby wahania się i wątpienia czy wysiadywania! Po prostu napisz sobie listę wszystkich możliwych zalet i wad. Następnie po prostu zdecyduj. Ponieważ odkładanie decyzji może jeszcze bardziej pogorszyć twoje cierpienie. Bez względu na to, jak zdecydujesz się – na współpracę ze mną lub przeciwko niej: pozwól sobie na luksus podejmowania decyzji. W ten sposób znajdujesz chwilę spokoju.

Swoją drogą: to właśnie takie impulsy, kiedy będziesz pracować ze mną uczynią Twoje życie łatwiejszym i piękniejszym, Czy to nie jest fajne?

Twoje nowe, lepsze życie

Doczytałeś się już tak daleko? W takim razie dziękuję za otwartość. Ponieważ wiem, że moje słowa mogą brzmieć surowo. Ale szybko się przekonasz, kiedy będziesz ze mną na „drodze zmian“: że życie jest o wiele za dobre na półśrodki! Moje Motto brzmi „Albo – albo”. Moje sesje coachingowe w mojej „Fabryce Cudów“ są zarezerwowane tylko dla osób, które są gotowe na nowe, piękniejsze życie.

Nowe życie może wyglądać tak – również dla Ciebie:

 • Więcej siły i energii dla jasności i nowej pewności siebie
 • Świadomość osobistych pragnień i celów
 • Opracowanie strategii rozwiązywania problemów
 • Poszerzenie perspektyw
 • Nowe perspektywy tworzenia własnych rozwiązań
 • Uznanie własnych mocnych stron i umiejętności
 • Równowaga emocjonalna
 • Większa kreatywność i myślenie zorientowane na rozwiązania
 • Sprawność psychiczna, większa stabilność na konflikty
 • Zaradna motywacja własna
 • Zdrowie i energia poprzez pozytywne emocje
 • Więcej radości i pewności w życiu
 • Pozytywny obraz siebie, własny potencjał rozwoju

Do domu jako zadanie domowe (tak, sam też będziesz mósiał zrobić coś dla siebie) przekażę Ci całą swoją wiedzę i wspaniałe narzędzia, abyś mógł żyć bez przeszkód i z pełną mocą. Moja wiedza i doświadczenie, a także wszystkie koncepcje, są niesamowitymi narzędziami, których użyłam do osobistej zmiany – i nadal używam, aby żyć (a ja kocham moje życie) z radością, energią i satysfakcją, nawet gdy stoję przed wielkim wyzwaniem.

Nie chcesz tego też?

wingwave Kurzzeit Coaching Zentrum
Anna Herrmann-Koch
Ortsstr. 66
69253 Heiligkreuzsteinach

Impressum / AGB / Datenschutzerklärung

Willst Du mehr, folge mir hier: