Humanonline

NeuroRessourcen®

Humanonline z NeuroRessourcen®

„Humanonline” oznacza: w każdym środowisku coachingowym w centrum coachingu znajduje się człowiek ze swoimi wrodzonymi zasobami – a nie (IT) technologia czy teoria!

Wyłącznie Coach wingwave oferuje nową koncepcję online „NeuroRessourcen®”: całościowe doświadczenie sukcesu dla wszystkich zmysłów, które czynią cię emocjonalnie i psychicznie sprawnym i wrażliwym w kontekście zawodowym i w życiu prywatnym. Tutaj klienci coachingu nie tylko komunikują się od monitora do monitora: „cała osoba” idzie razem z Coachem ze wszystkimi komórkami ciała i mózgu „Humanonline”.

Ta specjalna oferta wingwave opiera się na wypróbowanym i przetestowanym podejściu „EMDR w coachingu” opracowanym przez wykwalifikowanych psychologów w 2000 roku – przede wszystkim na bardzo dobrze zbadanym efekcie „dwustronnej stymulacji przemiennej – BAS” (wg Francine Shapiro) czyli Ciało i układ nerwowy do szybkiej ulgi w stresie i wzmocnienia subiektywnego doświadczenia. Tutaj, na przykład, ruchy oczu są również wykorzystywane do uzyskania pożądanych efektów coachingowych. Ponadto wykorzystywana jest bardzo dobrze zbadana i skuteczna muzyka Wingwave. Ponieważ test miostatyczny znany z metody wingwave może być używany profesjonalnie tylko do coachingu twarzą w twarz, „wingwave Online” został specjalnie opracowany do interpersonalnych „spotkań internetowych” – również w odniesieniu do interwencji związanych z ruchem oczu.

„Coaching online Wingwave z NeuroRessourcen®” jest dostępny dla wielu tematów coachingowych:

 • Równowaga emocjonalna
 • Sprawność fizyczna
 • Pewność siebie
 • Bezpieczeństwo wydajności
 • Zdrowie i odporność

Nie tylko z powodu Corony, Coachowie zostali zmuszeni do opracowania alternatyw dla klasycznego procesu coachingu, w którym coach i coachee znajdowali się w tym samym pomieszczeniu. Komunikacja między coachem a coachee działa również w świecie cyfrowym.

Sukcesy można przenieść na codzienne życie, gdy koncentrujemy się na ludziach. Ważne jest, aby osoby zaangażowane również używały swoich umiejętności neurobiologicznych i emocjonalnych w Internecie: Ruchy oczu budzą w każdym człowieku zasoby emocjonalne i uwagę na nowe rzeczy; Ruch wspiera pomyślne myślenie; świadome posługiwanie się zmysłem dotyku umożliwia całościowe, zwinne „bycie dotkniętym”.

Wiedzę tę można również połączyć ze sprawdzonymi metodami coachingu online:  z poznawczym zarządzaniem myśleniem, interwencjami uważności, technikami opukiwania, hipnozą, pracą z konstelacjami, coachingiem na osi czasu, NLP, podejściami systemowymi.

Ten program coachingowy oparty jest na książce: „Książka praktyk Coaching online – Nawiązywanie połączenia z NeuroRessourcen®”. Coach wingwave, którzy działają zgodnie z tą koncepcją, ukończyli specjalne szkolenie online, obejmujące między innymi następujące tematy:

 • Coaching z dobrze zbadaną muzyką Wingwave
 • Stosowanie BAS: obustronna naprzemienna stymulacja organizmu i układu nerwowego
 • Coaching Hypno
 • Coaching Vagus
 • „Light” rzeczywistośc wirtualna
 • Coaching neurolingwistyczny oparty na haśle: język czyni cuda

wingwave Kurzzeit Coaching Zentrum
Anna Herrmann-Koch
Ortsstr. 66
69253 Heiligkreuzsteinach

Impressum / AGB / Datenschutzerklärung

Willst Du mehr, folge mir hier: