kim jestem i jak pracuję

Hallo, jestem Anna.

Jako Coach cieszę się, że będę przy Tobie, gdy w końcu będziesz miał odwagę, by zamienić w czyn pragnienie pozytywnych zmian w swoim życiu. Jasne, rozumiem cię, kiedy masz wątpliwości lub jesteś niezdecydowany. Niemniej jednak w takim razie nie jestem dla Ciebie odpowiednią osobą w tej kwestji. Dlaczego? Ponieważ stawiam na odwagę, charyzmę, siłę i energię. Jestem tutaj, aby wspierać postęp, śmiałość i chęć pójścia naprzód, zamiast przygotowywać grunt pod długie rozmyślania lub niekończące się jęki.

Dlatego, że życie jest zbyt piękne, by tracić czas na wątpliwości. Moja koncepcja ma na celu uczynić Twoje życie piękniejszym i bardziej satysfakcjonującym – a przez to bardziej szczęsliwym. Rozpoczynamy od inwentaryzacji (anamnezy), w której negatywny temat otrzyma odpowiednią przestrzeń. Zaraz potem kontynuujemy pracę w sposób dynamiczny i zorientowany na rozwiązania.

Twój Coach „tylko” prawie we wszystkich przypadkach

Coach na prawie wszystkie przypadki? Tak, bo nie mogę Ci pomóc np. w trudnej sytuacji finansowej. Nie mogę też cofnąć twojej przeszłości ani przewidzieć twojej przyszłości. Ale to, co mogę zrobić, to pomóc ci aby wszystko, co negatywne w twoim życiu, dla ciebie stało się „znośnym“ i „wykonalnym”. W miarę postępu procesu nauczysz się odpuszczać i żegnać stresujące emocje. Podstawą mojej pracy jest przemyślany program. Ponieważ to, co mówią ludzie, jest prawdą: wszystko, co możesz sobie wyobrazić, możesz też zrobić. Ale warunkiem jest to, aby pozwolić sobie na niezbędną wyobraźnię. Będę zachęcać Cię na każdym kroku, abyś był świadomy swojej wyjątkowości i spróbował rozbudzić wyobraźnię na nowo. W ten sposób stworzymy konstrukcje, które pomogą Ci to wszystko wdrożyć. Jeśli chcesz, pomogę Ci odzyskać radość życia i swobodę, abyś mógł osiągnąć najwyższą wydajność i zwiększyć swoją kreatywność. Dlatego tu jestem – nie na więcej – ale też nie na mniej! Moim zadaniem jest pomóc Ci uaktywować dostępne w Tobie zasoby i / lub usunąć blokady, które nie pozwalają Ci na postęp w życiu. W bardzo łatwy i szybki sposób osiągniesz wyższą jakość życia.

Co mnie napędza: Twoje „odblokowanie”!

Pomaganie ludziom w rozwijaniu ich potencjału jest moim wielkim, ciągłym i szczerym pragnieniem. Widząc, jak człowiek może przekroczyć własne granice, tylko po to, by być zdumionym, do czego jest zdolny, za każdym razem napawa mnie wielkim uczuciem. Fantastycznie jest zobaczyć, co jest możliwe w życiu, kiedy ktoś jest „odblokowany”! Moją podstawową zasadą jest to, aby każdego klienta odbierać z wielką empatią z tamtąd, gdzie „stoi”. Pracuję z różnymi podejściami i metodami, w których na pierwszym planie jest holistyczne spojrzenie na ludzi i odzyskanie własnych kompetencji.

wingwave ® i nie tylko w Twoim nowym życiu

W moim gabinecie pracuję głównie z metodą wingwave®. W razie potrzeby stosuję również inne, niezwykle skuteczne metody do coachingu krótkoterminowego, aby zmniejszyć stres emocjonalny, aktywować zasoby, a także w pracy docelowej. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na sile psychicznej, zdrowiu, wolności od bólu czy redukcji wagi. W przypadku zastosowania tych metod następuje mały „reset”. Blokady znikają, abyś mógł aktywnie korzystać ze swoich zasobów i umiejętności i wszystko znów swobodnie przepływało.

Więc oto moje zaproszenie: jeśli masz wolę aktywnego ulepszenia czegoś w swoim życiu, to serdecznie witam. Powróć do utraconej radości i jakości życia całkowicie z własnej siły i własnej woli! Stwórz siebie i swoje życie na nowo – abyś znów był szczęśliwy!

Ausbildungen

 • zertifizierter wingwave® -Coach
 • zertifizierter wingwave® ONLINE COACH
 • zertifizierter Magic Words Trainer
 • zertifizierter Master Coach, NLP
 • zertifizierter EMDR Plus Coach
 • diplomierte Psychologische Beraterin
 • zertifizierter Life & Personal Coach
 • zertifizierter Hypnotherapie Coach
 • zertifizierter Mental-Coach (für systemische Kurzzeit-Konzepte)
 • zertifizeirter Work-Health-Balance-Coach (für systemische Kurzzeit-Konzepte)
 • zertifizierter Business Coach (systemische Kurzzeit-Konzepte)
 • zertifizierter EmotionSync Coach
 • zertifizierter Matrix-Inform (Energiearbeit) Coach
wingwave Kurzzeit Coaching Zentrum
Anna Herrmann-Koch
Ortsstr. 66
69253 Heiligkreuzsteinach

Impressum / AGB / Datenschutzerklärung

Willst Du mehr, folge mir hier:

%d Bloggern gefällt das: