Opinie klientów

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy pozwolili mi opublikować swoje historie i doświadczenia.

Stefanie S. (Marzec 2020)

Droga Aniu, minął już rok od mojego pierwszego spotkania z Tobą. Miałem do czynienia z ciężką egzemą i częściowo ranami na dłoni przez około 8 lat. Niestety przez ten czas nie otrzymałem żadnej realnej pomocy od różnych lekarzy i naturopaty. Leczenie kortyzonem również doprowadziło tylko do krótkotrwałej poprawy. Po odstawieniu kremu wszystko wróciło natychmiast. Oczywiście próbowałam na własną rękę wielu alternatywnych domowych środków, zmian w diecie itp. Wiele z nich przynosiło ulgę, ale nigdy nie był to sukces leczniczy. Potem przyszła z tobą moja pierwsza sesja terapeutyczna. Wyśledziłeś przyczynę bezpośrednio i byłaś w stanie pomóc mi z technikami leczenia urazów psychicznych. I już następnej nocy poczułem, jak wszystko we mnie zaczęło „działać”. Mój wyprysk pogarszał się na krótki czas i nie zniknął z dnia na dzień, ale powoli, ale systematycznie zaczął goić się od wewnątrz. Po około 8 latach nie pozbycia się tego wyprysku, z Twoją pomocą mogłem całkowicie pożegnać się z tym problemem już po trzech miesiącach. Nie tylko moja skóra całkowicie się zagoiła w krótkim czasie i tak jest do dziś, ale także moja bardzo osobista trauma. Pokazałeś mi, jak mogę pracować nad sobą i ze sobą. Oczywiście realizacja zależy ode mnie. Nie było i nie zawsze jest łatwe, ale przekonałem się, że naprawdę mogę coś zmienić i to zachęca mnie do dalszej pracy. Tyle się zmieniło na lepsze wokół mnie. Nawet gdybym nie miała na to bezpośredniego ani dostrzegalnego wpływu. Dla mnie to mały cud, jakie pozytywne rzeczy wydarzyły się w tak krótkim czasie. Trafiłeś w dziesiątkę i tak wiele we mnie wprawiłeś w ruch. To trochę takie „magiczne”. Z całego serca dziękuję!

przed Coaching z wingwave®

po Coaching z wingwave®

Holger L. (Juli 2020)

Anna wyprostowała mój chód, usuwając blokady. Oddała mi moja godność, więc znalazłem miłość własną, a potem przebaczenie. Dziś jestem wolny od strachu, wyszlem z koła chomika i odnalazłem wewnętrzny spokój. Mogę nawet cieszyć się nową moją miłością i życiem. Mój nowy stary duch znów jest we mnie, w moim ciele, w moim głosie, w moim umyśle. Dziś stoję bezpiecznie na obu nogach, dziś jestem – sobą. Poprzez swoją aurę, śmiech i blask przyciągam ludzi, których zawsze szukałem. Moje życie obróciło się o 180 stopni, teraz przekazuję innym swoje doświadczenia. Dziękuję, że jesteś Anna, dziękuję za wszystko.

Dorothea B. (Sierpień 2020)

Dziękuję za profesjonalną pomoc. Czasami wydaje Ci się, że jesteś twardą osobą, której nikt i nic nie złamie, że musisz twardo stąpać po ziemi, że nie masz czasu, ani ochoty na analizowanie siebie i innych, że pomoc psychologiczna to bzdura, dla słabych ludzi, którzy rozczulają się nad sobą i potrzebują czyjeś uwagi, roztrząsają wszystko zupełnie niepotrzebnie, do czasu…. kiedy Twój świat nie legnie w gruzach.Dla jednych to będzie drobnostka z lat dziecięcych, która będzie rzutować na dalsze życie,dla drugich traumatyczne przeżycie: śmierć bliskiej osoby – dziecka, rodzica,dla innych zdrada, porzucenie.Naprawdę nie wiele trzeba, żeby poczuć się nic nie wartym, niepotrzebnym, gdy nasze życie w jednej chwili traci sens. I wtedy fajnie jest jednak otrzymać tę profesjonalną pomoc kogoś, kto przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy Twojego cierpienia, kto pomoże uporać się ze zmorami, z przeszłością, z bólem, kogoś kto pomoże pokazać, że życie trwa nadal i trzeba się podnieść. Taki „ktoś” pokaże, że z za chmur wychodzi słońce, choć nam wydaje się akurat, że nastał koniec świata.Fajnie, że jestem tu, gdzie jestem, że teraz z perspektywy czasu nawet potrafię się śmiać z swojego zachowania (nie z tego, co mnie spotkało), ale ze swojej reakcji, zachowania, że potrafię trzeźwo spojrzeć na sytuację, bo znalazła się osoba, która otworzyła mi oczy i pomogła.  Warto, a nawet trzeba skorzystać z pomocy kogoś, kto postawi nas na nogi. Przyznaję, że czasami sesje były męczące, zwłaszcza gdy chciało się już tylko świętego spokoju, ale muszę przyznać, że otrzymałam profesjonalną pomoc, mogłam w naprawdę stosunkowo krótkim czasie uporać się ze swoimi problemami. Nie tylko zostałam wysłuchana, ale pokazano mi jak mogę rozwiązać swoje problemy, inaczej spojrzeć na sytuację, w której się znalazłam, na to, co się wydarzyło. Różne techniki, ciągłe zadania do wykonania, ale ani się obejrzałam, a pomoc nie była już potrzebna.Bardzo dziękuję i szczerze polecam!

Sandra O. (Luty 2021)

Kiedy skontaktowałam się z Anną, byłam w takim punkcie mojej niezależności zawodowej, że po prostu nie wiedziałem, co robić dalej. Byłam sparaliżowany, nie mogłem działać i nie miałem pojęcia, jak mogę to zmienić. Kiedy przybyłam do przytulnego  i pięknie zaprojektowanego gabinetu coachingowege w urokliwym Odenwaldzie, od razu wiedziałem, że jestem we właściwym miejscu we właściwym czasie. Anna zabrała mnie w ekscytującą podróż do mojej podświadomości swoim wrażliwym i jednocześnie energicznym sposobem bycia. A dzięki fascynującej metodzie Wingwave po prostu „odmachała“ stare, nieudolne emocje w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu! Jeszcze lepiej: potem zakotwiczyła mi pozytywne emocje i poczułam się jak nowa osoba! A jeśli chodzi o moją niezależność, to po sesji czułam się całkowicie samowystarczalna, zmotywowana i odważna, mogłam znowu podjąć kroki i od tamtej pory znowu radzę sobie bardzo dobrze zawodowo. Jestem wdzięczna Annie z głębi serca, jej praca to po prostu ogromny dar i chciałbym życzyć, aby każdy choć raz w życiu mógł cieszyć się sesją wingwave z nią!

Bernard D. (Luty 2021)

Do Coachingu podchodziłem z dużą rezerwą, nie sądziłem, że kiedykolwiek będzie mi potrzebny, a tym bardziej, że tak bardzo pomoże mi uporać się z negatywnymi uczuciami, natomiast pokazane metody zmotywują do działania nie tylko w trudnych chwilach, ale i na przyszłość, okazują się pomocne w życiu codziennym, a nie tylko, gdy tylko wracają złe wspomnienia czy emocje. Polecam każdemu, Pani Herrmann-Koch starannie dobiera ćwiczenia, trafia w punkt i pomaga przejść przez bardzo trudne etapy życia.

Nadja P. (Marzec 2021)

Cuda się spełniają. Pani Koch i wingwave naprawdę zmienili moje życie. Lata terapii, w tym depresji i borderline, nigdy mi tak naprawdę nie pomogły. Nie wiedziałem, co robić dalej. Straciłem nadzieję, że to kiedykolwiek się poprawi. Kiedy usłyszałem, że z wingwave potrzebuje około 5 sesji, aby się poprawiło, najpierw musiałam potrząsnąć głową, ponieważ pomyślałam, że coś takiego jest po prostu niemożliwe. Niesamowite, ale prawdziwe, wystarczyło tylko 4 sesje, aż wszystko, co złe w moim życiu, stało się bardziej znośne. Jestem inną osobą od czasu z panią Koch i z wingwave. Całe moje środowisko nie może pojąć tej zmiany w tak krótkim czasie. Ludzie, przestańcie zajmować się terapiami i lekarzami. Wingwave to o wiele łatwiejsze. Nie potrafię wyrazić słowami, jak entuzjastyczna i wdzięczna jestem za to, co osiągnęła ze mną pani Koch.

wingwave Kurzzeit Coaching Zentrum
Anna Herrmann-Koch
Ortsstr. 66
69253 Heiligkreuzsteinach

Impressum / AGB / Datenschutzerklärung