dlaczego?

„Życie jest za krótkie na może któregoś dnia”

(Ciara Geraghty)

Pragnienie Czy chcesz być w stanie poradzić sobie ze stresem, zwątpieniem i presją do działania oraz negatywnymi emocjami? Czy chcesz bez wysiłku wykorzystać swój najlepszy potencjał i osiągać cele, nie tracąc ich?

Rzeczywistość Czy znajdujesz się w stagnacji i często poruszasz się po dobrze wydeptanych ścieżkach z przeszkadzającymi wzorcami myślowymi? Często przeszkadzają ci blokady psychiczne, takie jak stare przekonania i lęki? Wyglądają one jak niewidoczny ciężki bagaż, który zawsze nosisz ze sobą? Jesteś sfrustrowany, ponieważ często zawodzisz w takich samych sytuacjach? Naprawdę nie wiesz, jak wydostać się z tego kieratu?

Konsekwencje Brakujące cele, dolegliwości fizyczne, wewnętrzny niepokój, napięcie lub niezadowolenie z siebie i świata … Dlatego sensowne jest pozbycie się tego mentalnego balastu i nauczenie się, jak wyjść ze stresu i wrócić do lekkości. Dzięki mojemu doświadczeniu, empatii, intuicji oraz dobrej koncepcji, prowadzę Cię naprzód, pomogę Ci rozluźnić blokady i zbliżyć się do celów.

DLACZEGO chcę Ci towarzyszyć?

Ponieważ  ponad połowę mojego życia przeżyłam za moimi możliwościami i wiem, co w rezultacie mi umknęło. Jak wiele innych osób, utknąłem w związku, chociaż nie byłam z niego zadowolona. Miałam pracę, która nie była fajna. Byłam z tego zadowolona, bo kiedyś to zacząłam i myślałam, że to wszystko, co mogę wycisnąć z życia. I tak, wszystko było „w porządku”, o ile nie miałem odwagi zrobić czegoś inaczej. ALE WTEDY pozwoliłam, aby „pęcherzyk powietrza” i  „kokon” wokół mnie pękł i pozwoliłem sobie na Coaching i „odblokowanie”. Wstałam raz więcej niż upadłem i tak udało mi się być szczęśliwym na własną rękę. Jestem szczęśliwa, usatysfakcjonowana, a moje życie jest naprawdę magiczne. Bycie szczęśliwym to ważny cel w życiu, być może najważniejszy. Nie zgadzaj się na mniej!

Moją misją jest wytropienie ludzkich potencjałów i rozwijanie ich, ale także towarzyszenie ludziom w burzliwych czasach zmian i wstrząsów.

Zerwij łańcuchy i odkryj swoje prawdziwe „ja”

Sednem mojej pracy jest pomaganie ludziom w spełnianiu ich marzeń i robieniu tego na własną rękę poprzez poznanie ich potrzeb, tego kim są i co spełnia ich w życiu. Moim ulubionym zadaniem jest towarzyszenie ludziom do granic ich możliwości, pozwalanie im przeskakiwać przez ich cienie, aby mogli podziwiać, do czego są zdolni. To właśnie mam na myśli mówiąc o życiu pełnym potencjału i zasobów. Jeśli masz ochotę aktywnie coś ulepszyć w swoim życiu, to serdecznie witam.

Przyjdź całkowicie o własnych siłach i własnej woli do utraconej radości i jakości życia! Stwórz siebie i swoje życie na nowo – abyś znów był szczęśliwy! Nie wahaj się, pozwól sobie być tym, kim zawsze chciałeś być. Pozwól nam pracować razem i skutecznie nad pożądaną przez Ciebie zmianą. Osiągnięcie celu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

wingwave Kurzzeit Coaching Zentrum
Anna Herrmann-Koch
Ortsstr. 66
69253 Heiligkreuzsteinach

Impressum / AGB / Datenschutzerklärung