zastanów sie

Czy znasz te obawy?

„Powinienem, czy nie?” „Czy mogę jej ufać?” – „Czy to coś przyniesie?” – „Cierpię już tak długo!” – „Ile mnie to będzie kosztować?”

To są wszystkie poważne pytania. W końcu nie zaufasz każdemu swoim najgłębszych lęków i problemów. Zwłaszcza jeśli obawiasz się kosztów. Ale szczerze, co do tej pory zainwestowałeś w siebie i gdzie teraz jesteś?

Czy mogę postawić hipotezę? Gdyby twoje dotychczasowe inwestycje i wysiłki były wystarczające, nie czytałbyś teraz tego tekstu, prawda?

Drugie pytanie brzmi: czy tak naprawdę nie jest tak, że nie odważasz się i czynnika finansowego używasz tylko jako wymówki dla swoich lęków? To też ma wytłumaczenie psychologiczne. Wzorce myślowe i zachowania szybko stają się nawykami. Prawie nic nie idzie dobrze w Twoim życiu, ale wszystko jest przynajmniej takie znajome. Przynajmniej wiesz, co się dzieje, a co nie.

Ostatecznie wszystko jest Twoją decyzją! Niestety nie mogę ci jej odebrać. Ale chcę cię zachęcić, abyś pozwolił mi pokazac Ci, jak wszystko może być łatwe.

Cieszę się, że mogę Ci zaoferować 30 minut mojego cennego czasu, abyśmy mogli określić, czy w ogóle pasujemy do siebie.

Pamiętaj: nie ten, kto się nie boi, jest odważny, ale ten, który mimo strachu podejmuje niezbędne kroki.

wingwave Kurzzeit Coaching Zentrum
Anna Herrmann-Koch
Ortsstr. 66
69253 Heiligkreuzsteinach

Impressum / AGB / Datenschutzerklärung

Willst Du mehr, folge mir hier:

%d Bloggern gefällt das: