Fabryka cudów

wykształcenie / kwalifikacje

 • Diplom Psychologe
 • wingwave® Coach
 • wingwave® ONLINE COACH
 • Magic Words Trainer
 • Master Coach, NLP
 • EMDR Plus Coach
 • Life & Personal Coach
 • Hypnose Coach
 • Mental
 • Work-Health-Balance-Coach
 • EmotionSync Coach

  „Wolność: możesz robić, co chcesz. Samorealizacja: chcesz robić, co możesz“

„Rób, co możesz, z tym, co masz, gdziekolwiek jesteś“

„Jedynym celem naszego życia jest bycie tym, kim jesteśmy i stawanie się tym, kim chcemy się stać”.

(Robert Louis Stevenson)

Szczęśliwym i odnoszącym sukcesy ludziom udało się zharmonizować swój wewnętrzny potencjał i zewnętrzne zachowanie. Znają swoje mocne strony i ograniczenia, a także potrafią opanować sytuacje krytyczne lub konflikty w pracy i życiu prywatnym.

„Chcieć być tym, kim naprawdę jestem” oznacza lepiej zrozumieć i poznać siebie,  pokazać się pewnie i żyć swoim życiem .

Wykorzystaj potencjał, który jest w Tobie! Znajdź swoją indywidualną drogę!

Przede wszystkim ważne jest, aby usunąć blokady. Kiedy następnie udajesz się do poszukiwania własnych pragnień i potrzeb, opuszczasz ścieżkę mierności. Odkrywasz swoją bardzo osobistą ścieżkę życia, swoją indywidualność i własne możliwości. Jeśli będziesz miał wtedy odwagę, aby wcielić w życie swoje cele, twoja samoocena, pewność siebie i szczęście wzrosną niemal same z siebie. Warto chcieć więcej! Po prostu spróbuj!

Moją misją jest wytropienie potencjału ludzi i rozwijanie ich, ale także towarzyszenie im w burzliwych czasach zmian i wstrząsów.

Pomogę Ci w Twoim potencjalnym HIGH PERFORMANCE życiu

Moja definicja wysokiej wydajności polega na tym, że dostosowujemy nasze życie w taki sposób, aby każdego dnia przeżywać je jak najbardziej prawdziwie: pozytywnie, skutecznie i z pełną energią. Dzieje się tak, gdy wszyscy rozpoznajemy i wykorzystujemy nasze potencjały i możliwości, kiedy znajdujemy sposoby, aby się ponownie naładować. Tak więc każdy krok automatycznie i na dłuższą metę staje się jednym w kierunku NEXT Level.

Pozwól nam współpracować, aby precyzyjnie zbudować Twoją topową formę!

Pracuję jako psycholog, coach i wykwalifikowany entuzjasta niesamowitych możliwości, jakie oferują wingwave®, hipnoza i inne metody psychologiczne, takie jak NLP, EMDR Plus i EmotionSync – absolutnie każdemu iw ogromnym stopniu! W skoordynowanych krokach uzyskasz klarowność i pełny obraz swojej wyjątkowej osobowości. Ujawniają się Twoje skłonności i zainteresowania, ale także czynniki motywacyjne, mocne strony, talenty, zdolności, a także umiejętności osobiste, społeczne i zawodowe. Rozpoznajesz „czerwoną nić”, która przebiega przez Twoje życie. Oświetlone bądą najróżniejsze dziedziny życia.

Nie wahaj się, pozwól sobie być tym, kim zawsze chciałeś być. Pozwól nam pracować razem i skutecznie nad pożądaną zmianą. Osiągnięcie celu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

„Wszystkie drzwi są otwarte dla niektórych ludzi, ale oni po prostu nie mogą się wydostać”.

(Siegfried Wache)

Przypuśćmy, że żyjesz bez lęków, obaw i wątpliwości. Kim i jakim chciałbyś być, gdybyś żył 100% Twoich możliwości, umiejętności i talentów? Co byś wtedy zrobił? Warto chwilę pomyśleć o tym pytaniu. Ponieważ wiele marzeń i celów, które pojawiają się w trakcie tego procesu, może być faktycznie możliwych do zrealizowania w zmodyfikowanej formie. Czy chciałbyś ponownie nauczyć się czegoś nowego? Poznać kogoś, z kim nie rozmawiasz, bo się nie odważasz? Załóżyć własną firmę? Pozwól sobie myśleć w kategoriach wielkich celów. Ponieważ wtedy otwierasz swój umysł na nowe możliwości, a tym samym możesz łatwiej odkrywać okazje, gdy cię spotykają.

Jako Twoj osobisty Coach wspieram Cię w uświadomieniu sobie wszystkich twoich możliwości życiowych, rozpoznaniu twoich mocnych stron i umiejętności oraz optymalnym i konstruktywnym wykorzystaniu twojego potencjału, abyś mógł podejmować niezbędne decyzje, opracowywać zorientowane cele i rozwiązania alternatywne działanie oraz zainicjowanie niezbędnych procesów zmian.

Moją misją jest umożliwienie ludziom pełnego wykorzystania ich potencjału i możliwości na własną rękę oraz w odniesieniu do własnych zasobów.

Jestem do Twojej dyspozycji całą swoją wiedzą i umiejętnościami, z ogromnym doświadczeniem i z głębi serca. Niezależnie od tego, z jakim tematem do mnie przychodzisz: jeśli zdecydujesz się współpracować ze mną, możesz polegać na tym, ze Twoj Coaching skupi się na jak największej jasności, sile, energii i równowadze w Twoim życiu.

wingwave® i nie tylko w Twoim nowym życiu

W mojej „Fabryce  cudów „ pracuję z niezwykle skutecznymi podejściami do coachingu krótkoterminowego w celu zmniejszenia stresu emocjonalnego, aktywizacji zasobów, a także w pracy docelowej. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na sile emocjonalnej czy psychicznej, zdrowiu, wolności od bólu czy redukcji masy ciała. W przypadku tych metod następuje mały „reset”. Blokady znikają, abyś mógł aktywnie korzystać ze swoich zasobów i umiejętności, a wszystko znów swobodnie przepływało.

wingwave Kurzzeit Coaching Zentrum
Anna Herrmann-Koch
Ortsstr. 66
69253 Heiligkreuzsteinach

Impressum / AGB / Datenschutzerklärung